Junior Operační Specialista

Backoffice & Operational Roles • Czechia, Praha 7

This job is not available in English!

AUTO1.com je jeden z nejrychleji rostoucích obchodníků s vozidly v Evropě a jedním z vedoucích společností v více -kanálovém prodeji. Společnost působí v 30 Evropských státech a v US, s více jak 30.000 dostupnými vozidly pro klienta a více než 3.000 nově přidaných vozidel na platformu denně. AUTO1 je jedním z největších startupů v Evropě. Kvůli rychlému rozvoji společnosti, hledáme talenty na plný úvazek na administrativní pozici, kdo nás podpoří v dalším rozvoji v České Republice v Praze.

Máš zájem pracovat v mezinárodní společnosti, zaměřenou na nákup a prodej ojetých vozidel skrze online obchodní platformu?
Chceš si rozšířit své pracovní zkušenosti, poznat nové zajímavé lidi a pomoci nám v péči o zákazníky?
Pokud chceš být součástí týmu tak nám pošli svůj životopis. Možná hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Podpora zákazníků při koupi na našich stránkách AUTO1.COM – kontaktování prostřednictvím telefonu a e-mailu, pomoc ohledně logistiky, plateb a reklamací.
  • Spolupráce s obchodním oddělením a pomáhat jim s efektivní komunikací se zákazníky.
  • Efektivně pracovat s interním systémem vyvinutým naší společností.
  • Sdílet nápady, které přispějí ke zlepšení chodu společnosti.
  • Podporou pro kolegy z českého a slovenského oddělení.

Očekáváme:

  • Zkušenost se zákaznickým servisem.
  • Velmi dobrá znalost češtiny a slovenštiny
  • Znalost anglického jazyka minimálně na B1 úrovni – komunikace v na denní bázi s kolegy z celé Evropy.
  • Znalost MS Office a Google Sheets.
  • Schopnost pracovat v týmu a dobré organizační schopnosti.
  • Svědomitost a velmi dobré komunikační schopnosti.
  • Zájem pracovat v automobilovém odvětví výhodou.

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení.
  • Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy.
  • Stravenkový paušál.

Complete your job application by uploading your CV at the top of this application form. You can upload additional attachments, such as a cover letter or portfolio at the bottom.