Yard Assistant/Kierowca na placu logistycznym (kat. B)

Automotive Roles • Netherlands, Oosterhout

Autohero to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Jako Autohero zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu.

Miejsce pracy jest zlokalizowane w naszym nowym centrum produkcyjnym w Oosterhout, w Holandii.

Zadania:

  • Prowadzenie i transportowanie aut na terenie firmy

  • Przygotowywanie pojazdów do załadunku dla kierowców lawet, jak i zewnętrznych przewoźników

  • Dbanie o ekspozycję pojazdów  w showroomie oraz na placu logistycznym

  • Dbanie o wygląd pojazdów

  • Dbałość o dostarczanie aut do odpowiednich działów w firmie

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność parkowania

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowa o pracę opiera się na 40 godzinach roboczych tygodniowo

  • Stabilne i pewne wynagrodzenie

  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą

  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.