Team Leader Zespołu Sprzedaży

Sales / Remarketing | Katowice , Poland | AUTO1.com

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 sprawdzonych samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych. W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 000 osób.

Jesteśmy wysoce dynamicznym i zmotywowanym zespołem oferującym ponadprzeciętne możliwości rozwoju. Poszukujemy zdolnego i ambitnego Team Leadera w dziale sprzedaży, jako pracownika na pełen etat w Katowicach w celu wspierania naszego dalszego rozwoju.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem, w tym:
    • planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu
    • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, szkolenie oraz merytoryczne wsparcie zespołu
    • odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i podejmowanie ewentualnych działań korygujących
    • odpowiedzialność za codzienną pracę zespołu w celu osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych
    • rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
  • Zapewnienie dokładnych dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dotyczących wyników zespołu oraz planów działania

Wymagania:

  • Doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży telefonicznej
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, ze szczególnym naciskiem na rynek samochodów używanych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Silna koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania jasnej komunikacji z podwładnymi i przełożonymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w tym Excel

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem prowizyjny
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Kontakt:

Monika Grochowska

+48 22 307 72 06