Pracownik myjni

Automotive Roles | Warszawa , Poland | Autohero

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.  W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Poszukujemy osób do pracy polegającej na przygotowaniu aut do sprzedaży w salonie Autohero. Głównym obowiązkiem jest dbanie o czystość aut i estetyczną ekspozycję samochodów na placu.

Miejsce pracy: ul. Jagiellońska 88b.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej,
  • Przygotowywanie aut do sprzedaży,
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję aut na terenie firmy.

Co możesz nam zaoferować?

  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność i dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie.

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej,
  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne i pewne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna),
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych,
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną.

Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej i chciałbyś/chciałabyś codziennie jeździć innymi autami - nie zwlekaj, aplikuj! :)