Młodszy Specjalista ds. publikacji samochodów używanych

Marketing / Communications | Warszawa , Poland | Autohero

AUTOHERO to jeden z europejskich liderów sprzedaży samochodów używanych. Nasz marka obecna jest już w aż dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie w ofercie mamy ponad 2.500 samochodów osobowych. Wszystkie nasze samochody są sprawdzone przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną roczną gwarancję na swój samochód. Oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres. W Polsce nasz flagowy showroom znajduje się w hali kultowej fabryki FSO - wszystkie oferowane samochody znajdują się na zadaszonej przestrzeni, co jest ogromnym wyjątkiem w skali europejskiej.

Jako pierwsza marka na rynku, oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Młodszy Specjalista ds. publikacji samochodów używanych (Junior Manager Retail Ad Publishing), będziesz zajmował się publikacją oferty firmy w internecie, a także obróbką zdjęć. Swoją pracą przyczynisz się do dbania o wizerunek produktu w przestrzeni internetowej. Jeżeli potrafisz obsługiwać programy graficzne, a motoryzacja jest Twoją pasją, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Publikacja ogłoszeń na firmowej stronie oraz platformach ogłoszeniowych, w tym:

    • obróbka zdjęć produktów zgodnie z wytycznymi

    • tworzenie treści, materiałów graficznych i materiałów wideo promujących produkty

  • Dbanie o spójny wizerunek produktu na rynku

  • Współpraca z działem handlowym oraz centralą w Niemczech

Co możesz nam zaoferować?

  • Umiejętność obróbki zdjęć i znajomość programów graficznych (Photoshop / DV Resolve)

  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu G-suite / MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (zarządzanie ogłoszeniami i ofertą produktową - niekoniecznie w branży motoryzacyjnej)

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)