Koordynator myjni samochodowej

Supply Chain & Logistics | Warszawa , Poland | Autohero

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 4.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy zespołu
  • wsparcie Team Leadera w rozdzielaniu zadań
  • monitorowanie jakości pracy zespołu
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących zasad na terenie firmy, w tym BHP oraz ppoż.
  • raportowanie pracy do Team Leadera

Wymagania:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie branżą samochodową
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera, w tym Excel/Google Sheet
  • odpowiedzialność, umiejętności organizacji czasu i dbałość o szczegóły.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system bonusowy
  • Praca zmianowa (6-14; 14-22)
  • Renomowanego i stabilnego pracodawcę (jesteśmy częścią AUTO1 Group)
  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)