Koordynator/kierownik serwisu samochodowego

Automotive Roles | Warszawa , Poland | Autohero

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.  W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Jako Kierownik serwisu samochodowego, będziesz odpowiedzialny za budowę centrum serwisowego, wspierając nas w dynamicznym rozwoju marki w Polsce. Twoim zadaniem będzie koordynowanie napraw samochodowych oraz tworzenie procesów związanych z naprawami oraz przygotowaniem aut do sprzedaży. Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu serwisem/warsztatem samochodowym a motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Zadania:

  • Zbudowanie wewnętrznego centrum serwisowego

  • Koordynowanie pracy zespołu mechaników

  • Kontrola realizacji zleceń napraw mechanicznych

  • Prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodnie ze standardami marki

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac

  • Monitorowanie efektywności całego zespołu oraz indywidualnych pracowników

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika serwisu samochodowego

  • Umiejętność zarządzania zespołem mechaników

  • Praktyczna znajomość napraw pojazdów samochodowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki mechaniczne)

  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży

  • Proaktywność w budowaniu rozwiązań i eliminacji problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Odpowiedzialne stanowisko mające kluczowy wpływ na kształt i sukces firmy, która zmienia strukturę całego rynku

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną