Specjalista ds. odkupu samochodów używanych

Sales & Account Management • Poland, Warszawa

This job is not available in English!

Opis firmy

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com oraz Autohero.com.

Twoje obowiązki

Obowiązki

  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie odkupu od nich samochodów używanych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analizę potencjału partnerów biznesowych
  • Przygotowanie wyceny samochodu
  • Przeprowadzanie oceny stanu technicznego auta zgodnie z wyznaczonymi wytycznymi
  • Tworzenie, negocjowanie i finalizowanie ofert odkupu od klientów.
  • Analiza cen i wartości samochodów używanych dostępnych na rynku
  • Monitorowanie rynku samochodów używanych oraz zachodzących na nim zmian

Czego oczekujemy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie wyceny i odkupu samochodów używanych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Koncentracja na kliencie i umiejętność budowania relacji
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, specyfiki rynku samochodów używanych
  • Znajomość mechaniki oraz budowy samochodów
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych