Business Development Manager - Logistics (f/m/x)

Supply Chain & Logistics • Poland, Warszawa

This job is not available in English!

Opis firmy

Wybierz wyzwanie. Wybierz tempo. Wybierz rozwój

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Logistics Operations Manager with German! Dołącz do Zespołu Realizacji Zamówień i bądź odpowiedzialny za planowanie operacyjne transportów oraz analizę procesów logistycznych w dziale Logistyki Grupy AUTO1. W tym dziale razem z nami zrewolucjonizujesz transporty samochodowe w całej Europie. AUTO1 Group to wiodąca europejska cyfrowa platforma motoryzacyjna. Rewolucjonizujemy rynek samochodów używanych dzięki naszym markom Autohero, wirkaufendeinauto.de i AUTO1.com. Z nami opracujesz najlepszy sposób kupowania i sprzedawania samochodów.

Twoje obowiązki

  • Bądź siłą napędową wzrostu i optymalizacji naszej Europejskiej Sieci Transportowej Autohero i WKDA
  • Prowadź kluczowe inicjatywy logistyczne z naszego europejskiego centrum operacyjnego i wdrażaj je zespołom w naszych lokalnych rynkach
  • Skup się na KPI: Pojemność, Czasy realizacji i Koszty
  • Ścisła współpraca z naszymi zespołami produktowymi w celu wdrożenia procesów w naszych rozwiązaniach technologicznych
  • W tej funkcji będziesz bezpośrednio raportować do naszego Dyrektora Logistyki Konsumenckiej w Europie

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie zawodowe w konsultingu lub w środowisku szybkiego tempa (Startup)
  • Silne umiejętności analityczne z możliwością analizy złożonych problemów
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, demonstrujące zdolność do skutecznej komunikacji zarówno z członkami zespołu na niższych szczeblach, jak i z najwyższymi kierowniczymi szczeblami
  • Potwierdzone doświadczenie w skutecznym zarządzaniu projektami w międzyfunkcjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Dodatkowe Informacje
  • Dołącz do nas, budując najlepszy sposób na kupowanie i sprzedawanie samochodów!

Co oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy z ekscytującymi projektami krajowymi i międzynarodowymi
  • Twoja przyszłość jest dla nas ważna, dlatego oferujemy ponad ustawową składkę na firmowy program emerytalny
  • Zniżki na znane marki i rabaty na całą naszą flotę pojazdów dla Ciebie, Twojej rodziny i grona przyjaciół.
  • Dzięki naszemu systemowi Flex Desk możesz codziennie na nowo wybierać miejsce pracy i na nowo nawiązywać kontakty.
  • Przejrzysta i otwarta kultura korporacyjna, w której panuje różnorodność, a każdy pomysł jest mile widziany.

Aplikuj już teraz z CV w języku angielskim lub niemieckim i rozwijaj z nami najlepszy sposób kupowania i sprzedawania samochodów!

Nie spełniasz 100% wymagań dla profilu, którego szukamy? Aplikuj mimo to! Oferujemy wyzwania, z których można się uczyć i przestrzeń do rozwoju.

Kontakt
Noah Dzmаnаshvili

Żyjemy w otwartej kulturze i ignorujemy konwencje, takie jak formalność czy dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną, niepełnosprawność lub inne powody dyskryminacji. Ze względu na lepszą czytelność powstrzymujemy się od jednoczesnego używania form męskich, żeńskich i różnorodnych.