Asystent w dziale Księgowości

Finance & Accounting • Poland, Warsaw

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Obowiązki:

  • Alokowanie płatności przychodzących

  • Odpowiadanie na zgłoszenia we Freshdesk (głównie pytania dotyczące płatności przychodzących)

  • Potwierdzanie wniosków audytora / Urzędu Skarbowego

  • Kontakt z Centralą firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość

Co możesz otrzymać od nas?:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

Schließe deine Bewerbung ab, indem du deinen Lebenslauf in diesem Bewerbungsformular oben hochlädst. Weiter unten kannst zusätzliche Anhänge hochladen, z. B. ein Anschreiben oder weitere Dokumente.