Specjalista ds. Systemów i Analiz HR

Human Resources & People Operations • Poland, Warszawa

Ce poste n'est pas disponible en français.

Opis firmy

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Dołącz do naszego zespołu!

Twoje obowiązki

  • Aktywny udział w rozwoju systemu HRM (spółka wdraża obecnie Workday) w regionie CEE
  • Wsparcie pracowników w korzystaniu z systemu HRM, w tym udzielanie odpowiedzi na zapytania, rozwiązywanie problemów, prowadzenie szkoleń
  • Tworzenie szczegółowych raportów i analiz HR wspierających procesy decyzyjne w firmie oraz dostosowanie ich do konkretnych potrzeb biznesowych.

Czego oczekujemy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z systemem Workday lub innym systemem HRM jako administrator lub zaawansowany użytkownik
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel) oraz środowiska G-Suite w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Co oferujemy

Co możesz od nas otrzymać?

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę