Logistics Operations Manager with German (d/m/w)

Supply Chain & Logistics • Poland, Warszawa

Ce poste n'est pas disponible en français.

Opis firmy

Wybierz wyzwanie. Wybierz tempo. Wybierz rozwój

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Logistics Operations Manager with German! Dołącz do Zespołu Realizacji Zamówień i bądź odpowiedzialny za planowanie operacyjne transportów oraz analizę procesów logistycznych w dziale Logistyki Grupy AUTO1. W tym dziale razem z nami zrewolucjonizujesz transporty samochodowe w całej Europie. AUTO1 Group to wiodąca europejska cyfrowa platforma motoryzacyjna. Rewolucjonizujemy rynek samochodów używanych dzięki naszym markom Autohero, wirkaufendeinauto.de i AUTO1.com. Z nami opracujesz najlepszy sposób kupowania i sprzedawania samochodów.

Twoje obowiązki

  • Odpowiedzialność za planowanie wszystkich transportów z naszej niemieckiej sieci oddziałów do naszych centrów logistycznych
  • Przejęcie zarządzania 2-3 pracownikami
  • Kontrolowanie naszej sieci partnerskich spedytorów i ciężarówek w tym celu
  • Aktywna praca w codziennej działalności i rozwiązywanie wąskich gardeł przepustowości
  • Zapewnienie wystarczającej zdolności transportowej i osiągnięcie naszych celów w zakresie czasu dostawy / czasu realizacji i kosztów
  • Przejęcie odpowiedzialności za ekscytujące projekty, aby zrealizować nasze cele wzrostu i zoptymalizować wydajność

Czego oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie logistyki (transportu) lub pomyślnie ukończone studia w zakresie administracji biznesowej, logistyki lub podobne
  • Pożądane wstępne doświadczenie w zarządzaniu
  • Wysoka motywacja i asertywność do pracy w dynamicznym środowisku i samodzielnego jego kształtowania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Silne umiejętności analityczne uzupełniają profil kandydata
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (C1), znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy z ekscytującymi projektami krajowymi i międzynarodowymi
  • Twoja przyszłość jest dla nas ważna, dlatego oferujemy ponad ustawową składkę na firmowy program emerytalny
  • Zniżki na znane marki i rabaty na całą naszą flotę pojazdów dla Ciebie, Twojej rodziny i grona przyjaciół.
  • Dzięki naszemu systemowi Flex Desk możesz codziennie na nowo wybierać miejsce pracy i na nowo nawiązywać kontakty.
  • Przejrzysta i otwarta kultura korporacyjna, w której panuje różnorodność, a każdy pomysł jest mile widziany.

Aplikuj już teraz z CV w języku angielskim lub niemieckim i rozwijaj z nami najlepszy sposób kupowania i sprzedawania samochodów!

Nie spełniasz 100% wymagań dla profilu, którego szukamy? Aplikuj mimo to! Oferujemy wyzwania, z których można się uczyć i przestrzeń do rozwoju.

Kontakt
Noah DzmаnаshviIi

Żyjemy w otwartej kulturze i ignorujemy konwencje, takie jak formalność czy dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną, niepełnosprawność lub inne powody dyskryminacji. Ze względu na lepszą czytelność powstrzymujemy się od jednoczesnego używania form męskich, żeńskich i różnorodnych.