Staż w dziale Administracji i Produkcji (6 miesięcy)

Real Estate & Procurement • Polônia, Warszawa

Este anúncio de emprego não está disponível em português.

Opis firmy

AUTO1 Group jest europejskim liderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Twoje obowiązki

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji oraz zgłoszeń pracowników
  • Obsługa skrzynki mailowej działu
  • Współpraca z dostawcami
  • Wyszukiwanie ofert w obszarze projektów działu
  • Przygotowywanie pism administracyjnych
  • Obsługa procesu zamówień (w tym obsługa programu Oracle oraz kontakt z działem Księgowości w sprawie płatności)
  • Dokonywanie zakupów w sklepach stacjonarnych np. budowlanych
  • Dbanie o ład w kuchni pracowniczej (czyszczenie ekspresu, uruchomienie zmywarki itp.)
  • Monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów biurowych

Czego oczekujemy

Wymagania:

  • Skrupulatność, rzetelność i przykuwanie uwagi do detali
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne myślenie
  • Znajomość pakietu Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów księgowych
  • Mile widziane zainteresowanie budownictwem i nieruchomościami
  • Mile widziani studenci studiów z zakresu zarządzania, kierunków ścisłych lub technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w dynamicznie, rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę