Pracownik myjni

Automotive Roles • Netherlands, Oosterhout

Autohero to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Jako Autohero zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu.

Miejsce pracy jest zlokalizowane w naszym nowym centrum produkcyjnym w Oosterhout, w Holandii.

Poszukujemy osób do pracy polegającej na przygotowaniu aut do sprzedaży w salonie Autohero. Głównym obowiązkiem jest dbanie o czystość aut i estetyczną ekspozycję samochodów na placu.

 Jakie będą Twoje zadania?

  • Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej,

  • Przygotowywanie aut do sprzedaży,

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję aut na terenie firmy.

Co możesz nam zaoferować?

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Sumienność i dokładność,

  • Mile widziane doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie.

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Umowa o pracę opiera się na 40 godzinach roboczych tygodniowo

  • Stabilne i pewne wynagrodzenie

  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą

  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.