Senior QA Engineer (d/f/m)

Technology | Katowice , Poland | AUTO1 Group

AUTO1 Group

to europejski lider wśród giełd samochodów używanych dostępnych on-line. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy używane auta. Co nas wyróżnia? Łączymy pasję do motoryzacji i technologii z procesem twórczym. Podstawą wszystkich naszych procesów jest technologia, która pozwala usprawnić każdy aspekt prowadzonego przez nas biznesu.

W naszym HQ w Berlinie mamy już zespół ponad 200 Developerów. W Katowicach natomiast mamy zespół świetnych specjalistów, który wciąż rośnie!

Twoje zadania:

  • Zapewnianie jakości oprogramowania, a także wpływ na modyfikacje produktów
  • Tworzenie kompleksowych planów testowych dla całego systemu, współdecydowanie o wykorzystywanych technologiach
  • Zarządzanie środowiskiem testowym

Poradzisz sobie świetnie już od pierwszego dnia z nami, jeśli:

  • Masz już kilka lat doświadczenia w testowaniu oraz tworzeniu testów automatycznych
  • Java, REST i HTTP nie są Ci obce
  • Znasz Selenium
  • Jesteś niezależny i asertywność jest Twoją mocną stroną
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim

Jakie technologie na Ciebie czekają:

Selenium, Cucumber, Jenkins, Docker, microservices, Java i wiele innych

Nasza oferta:

  • Wybór: umowa o pracę bądź kontrakt B2B
  • Kultura innowacyjności:  będziesz opracowywać nowe rozwiązania oraz eksperymentować z technologiami
  • Różnorodność: nasi specjaliści pochodzą z 60 krajów
  • Realny wpływ:  twoja praca wspomoże nasz sukces
  • Pakiet benefitów: coroczny budżet na podniesienie swoich kwalifikacji, opieka medyczna, karta sportowa
  • Do 30 dni urlopowych