Mechanik samochodowy

Automotive Roles • Netherlands, Oosterhout

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

Zakres zadań:

  • Diagnozowanie usterek w samochodach używanych
  • Doradztwo w zakresie wyboru metody naprawy uszkodzeń i usterek
  • Przeprowadzanie napraw pojazdów

Nasze wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/serwisanta samochodowego
  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym  i lakierniczym
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne/samochodowe)
  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy:

  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości od 2400 do 3500 euro brutto  (czas pracy: 40 godzin tygodniowo)
  • 24 dni urlopu
  • Dużą samodzielność w pracy.
  • Zniżki pracownicze

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.