Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Operations / Logistics | Lublin , Poland | AUTO1 Group

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do nas na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Operacyjnych!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wydawanie opinii oraz wycena uszkodzeń aut na podstawie materiałów video, ekspertyz oraz kosztorysów z warsztatów.
  • Kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi, w tym kontakt z współpracownikami z oddziałów firmy na terenie całej Europy
  • Przygotowywanie porównań i analiz  oraz rekomendowanie rozwiązań w ramach przydzielonych projektów

Co możesz nam zaoferować?

  • Mile widziani absolwenci studiów technicznych, pasjonaci motoryzacji z doświadczeniem zdobytym w serwisach naprawczych
  • Wiedzę z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i umiejętność sporządzania wycen wartości pojazdów
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Praktyczną umiejętność wyszukiwania informacji i swobodnego korzystania z Internetu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • Benefity pozapłacowe (drużyna piłki nożnej, karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje cv. Monika Grochowska czeka na Twoją aplikację.

Kontakt:

Monika Grochowska

+48 22 307 72 06