Klienditoe spetsiaist

Operations / Logistics | Tallinn , Estonia | AUTO1 Group

Liitu AUTO1.com-ga, väärtuselt teise start-up iga Euroopas. Meil on kõige kiiremini kasvav e-kaubanduse ja tehnoloogia platvorm, mis müüb autosid professionaalsetele vahendajatele üle kogu Euroopa. Me tegutseme 30 riigis, pakkudes iga päev klientidele rohkem kui 30 000 autot. Eelmisel aastal müüsime 540 000 autot 2,9 miljardi euro eest. Sel aastal tahame kasvada veelgi, loodetavasti teie abiga!

Kas olete huvitatud töötamisest rahvusvahelises ettevõttes, mis on üks Euroopa kõige kiiremini kasvavaid start - upe?Kas soovite oma töökogemust laiendada, kohtuda uute huvitavate inimestega, toetades meie klienditeenindust? Kui vastus on jaatav, saatke meile oma CV. See koht võib olla just TEIE jaoks!

Töö kirjeldus

  • Igapäevane kontakt äripartneriga - et lahendada müügijärgse teeninduse probleeme
  • Taotluste / kaebuste käsitlemine vastavalt kehtivatele reeglitele, sealhulgas kontakteerumine teiste kolleegidega kogu Euroopas,
  • Võrdluste ja analüüside ettevalmistamine ning lahenduste leidmine määratud projektides.

Nõudmised kandidaadile

  • Hea inglise keele oskus (min.B2) on vajalik igapäevaseks suhtlemiseks kogu Euroopa kolleegidega
  • Hea eesti ja vene keelte oskus (min.B2) on vajalik suhtlemisel meie äripartnerite ja teiste kolleegidega
  • Oskus olla Meeskonnamängija
  •  Põhjalikkus oma töös ja avatus kontaktidele teiste inimestega
  • MS Office'i või Google Sheets'i tundmine
  • Hea klienditeeninduse kogemus
  • Huvi autotööstuse vastu tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • Vastavaid koolitusi töö algstaadiumis
  • Boonused pärast katseperioodi
  • Stabiilne tööleping, mis põhineb töölepingul või B2B koostööl
  • Võimalus töötada teistes AUTO1.com kontorites tänu töötajate vahetusprogrammile
  • Igapäevane kontakt töötajatega üle kogu Euroopa
  • Hea asukohaga kontorit Tallinna kesklinnas
  • Tasuta parkimiskohta
  • Töö dünaamilises ja kasvavas rahvusvahelises (30 riiki) autotööstussektoris tegutsevas ettevõttes.

Kontakt

Klaudia Parol

+48 22 397 02 35