Diagnosta samochodowy SKP

Car Evaluation | Warszawa , Poland | Autohero

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 4.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Zakres zadań:

  • Wykonywanie badań technicznych i okresowych pojazdów

  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów

  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzone mienie pracodawcy

  • Przestrzeganie zasad pracy i BHP

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia diagnosty SKP do przeprowadzania badań technicznych pojazdów

  • Aktualne prawo jazdy kat.B

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów

  • Doświadczenie pracy w ramach Stacji Kontroli Pojazdów lub w autoryzowanym serwisie

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system bonusowy

  • Renomowanego i stabilnego pracodawcę (jesteśmy częścią AUTO1 Group)

  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą

  • Pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)