Specjalista ds. Polerowania (Smart Repairs)

Automotive Roles • Netherlands, Oosterhout

Autohero to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Jako Autohero zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu.

Miejsce pracy jest zlokalizowane w naszym nowym centrum produkcyjnym w Oosterhout, w Holandii.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Polerowanie karoserii pojazdów

  • Lakierowanie elementów wewnętrznych w  pojazdach

  • Wykonywanie zaprawek lakierniczych

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: min 6 miesięcy

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Znajomość technik autodetailingu

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność i dokładność

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Umowa o pracę opiera się na 40 godzinach roboczych tygodniowo

  • Stabilne i pewne wynagrodzenie

  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą

  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

Jeśli w autodetailingu czujesz się jak ryba w wodzie - aplikuj do Autohero!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.