Kierownik warsztatu

Perfiles de automoción • Alemania, Ketzin

Este anuncio de empleo no está disponible en español.

Opis firmy

Grupa AUTO1 jest wiodącą w Europie cyfrową platformą motoryzacyjną. Jako dynamiczna firma technologiczna rewolucjonizujemy branżę motoryzacyjną dzięki naszym markom wirkaufendeinauto.de, AUTO1.com i Autohero. Nasz liczący 6.000 osób zespół pracuje z misją uczynienia paneuropejskiego handlu i transportu tak szybkim i bezstresowym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów. Dołącz do nas w tworzeniu najlepszego sposobu kupowania i sprzedawania samochodów online.

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie i kontrola i umiejętne planowanie pracy  jednwgo z naszych zespołów warsztatowych składających się z 15 do 25 pracowników
  • Aktywna rola w doborze nowych pracowników i ciągłym rozwoju zespołu
  • Udzielanie wskazówek technicznych w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów oraz diagnostyki uszkodzeń, a także udział we wprowadzaniu nowych metod naprawczych
  • Wskazywanie możliwości ulepszeń i wdrażanie ich w obszarze organizacji warsztatu i projektowania miejsca pracy.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli jakości i wspieranie gwarancji bezpieczeństwa i higieny pracy w warsztacie.

Czego oczekujemy

  • Ukończone szkolenie w zakresie mechaniki pojazdów silnikowych (mile widziany dyplom inżyniera lub mistrza rzemieślniczego)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu na porównywalnym stanowisku w w warsztatach lub w sektorze przemysłowym.
  • Zdolności techniczne oraz manualne
  • Odpowiedzialność i zorganizowany sposób pracy
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy

  • Bonus w wysokości 750 Euro na start (dla aplikujących do końca bieżącego miesiąca)
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • 28 dni urlopu plus 2 dni po roku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Nowoczesne i wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Oferujemy szansę na rozwój i naukę.

Kontakt:

wojciech.lysek@auto1.com

W Grupie Auto1 jesteśmy otwarci i nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do formalności takich jak dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną lub niepełnosprawność.

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.