Specjalista ds. wyciągania wgnieceń (Specjalista PDR)

KFZ Positionen • Polen, Warsaw

Dieser Job ist nicht in deutscher Sprache verfügbar.

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom w Polsce ponad 13.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu. Jako Specjalista PDR (PDR Specialist), będziesz odpowiedzialny/a za wyciąganie wgnieceń metodą PDR w pojazdach. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją, posiadasz odpowiednią wiedzę na temat drobnych napraw samochodów zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wyciąganie wgnieceń metodą PDR

  • Demontaż i montaż elementów wnętrza pojazdu

  • Demontaż i montaż elementów zewnętrznych koniecznych do wykonania PDR

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: min 6 miesięcy

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Znajomość technik pracy metodą PDR

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność i dokładność

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Sprzęt najwyższej klasy do dyspozycji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.