Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Sachbearbeitung & Operations • Polen, Warszawa

AUTO1 Group, w skład której wchodzą AUTO1 Polska, Autohero Polska oraz kupimytwojsamochod.pl to wiodąca platforma do sprzedaży samochodów używanych online. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach w Europie, zatrudniając ponad 4700 osób.

Obecnie nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych, a od momentu założenie firmy w 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! Tylko w 2019 roku przychód AUTO1 Group wyniósł 3,5 mld euro. Od 4 lutego Grupa notowana jest na giełdzie we Frankfurcie.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie obsługi posprzedażowej (m.in. dbanie o efektywną kooperację z dealerami w zakresie otrzymywania niezbędnej dokumentacji)

  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi, w tym kontakt z współpracownikami z oddziałów firmy na terenie całej Europy

  • Przygotowywanie porównań i analiz  oraz rekomendowanie rozwiązań w ramach przydzielonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub mailowej)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

Schließe deine Bewerbung ab, indem du deinen Lebenslauf in diesem Bewerbungsformular oben hochlädst. Weiter unten kannst zusätzliche Anhänge hochladen, z. B. ein Anschreiben oder weitere Dokumente.