Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym

Auslieferungsfahrer • Polen, Łajski

AUTOHERO jest marką AUTO1 Group obecną na dziewięciu europejskich rynkach - w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii i Włoszech. Klienci AUTOHERO codziennie mają możliwość wyboru spośród kilkunastu tysięcy samochodów używanych dostępnych online.

Marka AUTOHERO zmieniła i wciąż zmienia europejski rynek samochodów używanych. Każdy pojazd dostępny w naszej ofercie jest sprawdzany przez niezależnych rzeczoznawców i objęty jest bezpłatną roczną gwarancją. Nasi klienci otrzymują również możliwość bezpłatnej dostawy oraz 14 dni na zwrot zakupionego pojazdu. W Polsce posiadamy również centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu, docelowo zdolnym do obsługi nawet 18.000 pojazdów rocznie.

Zostań bohaterem w Autohero! Jako Kierowca w transporcie krajowym to właśnie Ty będziesz odpowiadać za terminową dostawę samochodów do naszych klientów. Wykorzystasz do tego naszą flotę specjalnie przygotowanych lawet, których nie da się pomylić z żadnymi innymi! Odezwij się do nas, jeśli posiadasz doświadczenie w transporcie, jesteś odpowiedzialny i efektywnie zarządzasz swoim czasem pracy.

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie samochodów do klientów oraz uzupełnianie dokumentów przekazania auta
  • Transport samochodów pomiędzy dostawcami usług serwisowych
  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy, w tym zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Optymalne planowanie przerw w pracy

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E, kat. B oraz karta kierowcy
  • Doświadczenia w transporcie krajowym min. 2 lata
  • Uczciwość i punktualność
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy jazdy
  • Sumienność w wykonywanych zadaniach – bezszkodowa jazda

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Transparentny system wynagrodzenia, grafik planowany z wyprzedzeniem oraz wynagrodzenie przelewem, zawsze na czas :)
  • Jazdę wyłącznie nowymi autolawetami
  • Niezbędny sprzęt (m.in. tablet, telefon, karta paliwowa, strój filmowy z logo Autohero)
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

Przy podpisaniu umowy obowiązkowe będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności.

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.