Mechanik samochodowy

Automotive Roles • Germany, Ketzin

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Do naszego centrum produkcyjnego w Ketzin oraz Hemau w Niemczech, poszukujemy doświadczonych Mechaników samochodowych. Jako Mechanik samochodowy, będziesz odpowiedzialny za wykonywanie napraw mechanicznych. Twoim zadaniem będzie terminowe oraz jakościowe wykonywanie napraw samochodowych w oparciu o raporty z wewnętrznych oględzin. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy jako mechanik aut osobowych a motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych.

Twoje obowiązki

  • Wykonywanie napraw mechanicznych zgodnie z technologią naprawy producenta samochodu
  • Wykonywanie napraw eksploatacyjnych - wymiana hamulców, olejów, filtrów, rozrządów
  • Naprawa i wymiana innych podzespołów samochodu
  • Obsługa urządzeń warsztatowych
  • Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach.

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne/samochodowe)
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/serwisanta samochodowego
  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym
  • Znajomość technologii napraw w zakresie elektromechanicznym (mile widziana)
  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Co oferujemy

  • Bonus w wysokości 750 Euro na start (dla aplikujących do końca bieżącego miesiąca)
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • 28 dni urlopu plus 2 dni po roku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Nowoczesne i wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Oferujemy szansę na rozwój i naukę.

Kontakt:

wojciech.lysek@auto1.com

W Grupie Auto1 jesteśmy otwarci i nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do formalności takich jak dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną lub niepełnosprawność.

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.