Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej

Sales & Account Management • Poland, Warsaw

This job is not available in English!

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com oraz Autohero.com.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania

    • Kontakt telefoniczny z klientami biznesowymi w sektorze motoryzacyjnym
    • Prezentacja firmy i dedykowanej jej platformy handlowej
    • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
    • Przedstawianie najlepszych ofert kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie oferty do ich strategii zakupowej

    Oczekujemy od Ciebie

      • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i pozyskiwania partnerów biznesowych (B2B)
      • Zainteresowania branżą motoryzacyjną i wiedza na temat rynku samochodów używanych
      • Profesjonalnego podejścia do partnerów, dobrej organizacja pracy, chęci realizacji celów
      • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
      • Wysokiej odpowiedzialności, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz samodzielności w działaniu

      Oferujemy

        • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
        • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym
        • Gwarantowana prowizja na okresie próbnym
        • Pracę w pozytywnym, zmotywowanym zespole  z płaską ścieżką decyzyjną
        • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i więcej)

        Complete your job application by uploading your CV at the top of this application form. You can upload additional attachments, such as a cover letter or portfolio at the bottom.