Lakiernik

Perfiles de automoción • Alemania, Ketzin

Este anuncio de empleo no está disponible en español.

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W naszym centrum produkcyjnym w Ketzin lub w Hemau w Niemczech, jako Lakiernik będziesz odpowiedzialny za lakierowanie aut osobowych. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją, posiadasz odpowiednią wiedzę na temat napraw lakierniczych samochodów zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje obowiązki

  • Przygotowanie powierzchni pojazdów do lakierowania i gruntowania
  • Dobory odpowiednich kolorów

  • Montaż, demontaż elementów pod lakierowanie

  • Lakierowanie karoserii pojazdów

  • Lakierowanie elementów wewnętrznych w pojazdach

  • Wykonywanie zaprawek lakierniczych

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: min 6 miesięcy

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Znajomość technik napraw powłok lakierniczych oraz materiałów

  • Sumienność i dokładność

  • Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy

  • Bonus w wysokości 750 Euro na start (dla aplikujących do 31 marca)
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • 28 dni urlopu plus 2 dni po roku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Nowoczesne i wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Oferujemy szansę na rozwój i naukę.

Kontakt:

wojciech.lysek@auto1.com

W Grupie Auto1 jesteśmy otwarci i nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do formalności takich jak dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną lub niepełnosprawność.