Pracownik myjni

Automotive Roles • Germany, Ketzin

This job is not available in English!

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Na stanowisku pracownika myjni  będziesz odpowiedzialny/a za dbanie o czystość samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej oraz podczas przygotowywania aut do zdjęć i sprzedaży.

Twoje obowiązki

  • Czyszczenie automatyczne samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej
  • Ręczne czyszczenie wnętrza samochodu
  • Ręczne usuwanie niedoskonałości z wnętrza i karoserii samochodu
  • Gotowość do okazjonalnego wsparcia w innych działach

Czego oczekujemy

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, dokładność i kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy na myjni lub w detailingu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Co oferujemy

  • Bonus w wysokości 750 Euro na start (dla aplikujących do 31 marca)
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • 28 dni urlopu plus 2 dni po roku zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Nowoczesne i wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Benefity pozapłacowe - program emerytalny, zniżki pracownicze.

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek sprzedaży aut używanych!

Nie musisz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Oferujemy szansę na rozwój i naukę.

Kontakt:

wojciech.lysek@auto1.com

W Grupie Auto1 jesteśmy otwarci i nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do formalności takich jak dress code. Zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, wiek, tożsamość seksualną lub niepełnosprawność.